Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 19:13

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Реалізація засад НУШ у Пляшевському ліцеї
Реалізація засад НУШ у Пляшевському ліцеї

29 жовтня 2018 року у Пляшевському ліцеї проведено педагогічну раду «Компетентний учитель - запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу Нової української школи». Директор ліцею П.А.Ремесник у вступному слові наголосив, що Нова українська школа потребує нових підходів до навчання. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя, котрий повинен бути професійно-компетентним й всебічно освіченим фахівцем. Вчителька 1 класу Оксана Антонівна Пекарська, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, у доповіді зазначила, що особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. Вона ознайомила колег із просторово-предметним оточенням першокласників НУШ, програмами та засобами навчання. Наголосила, що у Новій українській школі зростає частка проектної, командної, групової діяльності у педагогічному процесі. А організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання тощо.
  Адміністрація школи дякує колегам за роботу, креативні ідеї, бажання змінюватись, вдосконалюватись професійно, бути готовим до реалізації ключової реформи Міністерства освіти і науки – НУШ.

Лариса Сьомак, заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 454 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/5