Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 02:59

Головна » 2014 » Квітень » 28 » "Розминка від чемпіона"
"Розминка від чемпіона"

23 квітня в рамках програми «Спорт для всіх»  у нашій школі відбулася  «Розминка від чемпіона». Майстер спорту, чемпіонка Європи з плавання Катерина Дікіджі, що  підкорювала Лондонську Олімпіаду-2012, разом із працівниками центру розвитку фізичної культури Рівненської облради  Борейчкуком П.С., Верещуком  Ю.М. і Семенюком А.В. популяризували  види спорту і здобутки спортсменів краю, щоб діти поспілкувались із чемпіонами і повчились у них досягати поставлених цілей. Звичайно ж, провели розминку з учнями школи.

Від національного олімпійського комітету в акції «Олімпійський куточок» подарували учням школи дві сітки м’ячів. А переможцям шкільного конкурсу малюнків на спортивну тематику (Юхимчук Аліна – 6 клас,  Пилипюк Вікторія – 6 клас, Семенюк  Сергій  – 7 клас ) вручили Олімпійські щоденники.

Переглядів: 621 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1