Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 14:22

Головна » 2019 » Червень » 4 » Розпочав роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики"
Розпочав роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики"

Добре, коли сонечко не тільки на небі, а й коли веселі промінчики сяють із дитячих оченят.
  По-особливому сонячно сьогодні в нашому ліцеї, адже свою роботу розпочав пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики". Дітки 1-6 класів вже встигли засумувати за школою, одне за одним та своїми вчителями.
  Жваво розпочавши день із зарядки, яку проводила Пекарська Оксана Антонівна із незвичайним помічником-мавпеням, учні завзято та старанно виготовляли емблеми - маленькі сонечка та сонечко із промінцями-долоньками, то ж у нас тепер буде сонячно у будь-яку погоду. А далі ми цитували вірші, називали рослини, що занесені до Червоної книги України, змагались в естафетах, показували пантоміми, згадали англійську - і все це в дусі суперництва та в дружніх командах разом із Польовою Оксаною Антонівною, Коринецькою Русланою Павлівною та Гогоєм Ярославом Павловичем.

А щоб трішки перепочити "ходили до кінотеатру" на "Маленького принца". Дякую вам, дітки, за незабутній день, до завтра!  :)

Чубай Н.С., педагог-організатор відпочинкового табору

Переглядів: 514 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2