Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 11:37

Головна » 2022 » Лютий » 17 » Шкільна наукова конференція
Шкільна наукова конференція

В аспекті підготовки команди Пляшевського ліцею до II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 17 лютого у закладі було проведено наукову конференцію. У ній взяли участь Ремесник Ілля, учень 9 класу, який презентував присутнім основні тези своїх науково-дослідницьких робіт у відділенні фізики та астрономії – «Магнітна левітація» (науковий керівник Гончар Володимир Михайлович), а у відділенні історії – «Село Пляшева та околиці напередодні та в роки Другої світової війни» (науковий керівник Харчук Юрій Петрович); Качан Мар’яна, учениця 9 класу, – «Скринінгове дослідження новонароджених» (відділення хімії та біології, секція «Медицина»; науковий керівник Польова Оксана Іванівна); Юхимчук Олександра, учениця 8 класу, – «Відносини шляхти і духовенства на території України у 16-17 ст.» (відділення історії, секція «Історичне краєзнавство»; науковий керівник Харчук Юрій Петрович). Старшокласники, запрошені на захід, були уважними слухачами, «експертами» у зазначених галузях. В ході даного заходу обговорювались ролі та завдання, а також мотивація юних дослідників. Усі присутні переконалися, що дослідницький проєкт – доволі цікава форма учнівської пошукової діяльності наукового характеру, що має суспільно значимий результат, та допомагає вивчати обрані галузі наук.

Бажаємо юним науковцям нашого ліцею вдалих виступів на новому етапі конкурсу!

Лариса Сьомак, директор ліцею

Переглядів: 531 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2