Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 16:31

Головна » 2011 » Грудень » 13 » Супер-козак школи
Супер-козак школи

Щоб бути освіченою людиною, треба знати минуле свого народу, його історію. Сторінки рідної історії хвилюють і наповнюють нас гордістю. У минулому українського народу було таке неповторне явище як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й дужі. Як леви! Ось звідки розливається воля й козацтво на всю Україну!»

6 грудня 1991 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про Збройні Сили України». Вже стало традицією щорічно відзначати це свято в нашій школі.

Саме в цей день ми спробували відродити сторінки із славетного життя козацтва, а наші юнаки 5-8 класів мали змогу продемонструвати свою силу та спритність у конкурсі «Супер-козак школи».

Після кількох годин чесної боротьби переможцем став учень 6 класу Харчук Юрій. Вітаємо переможця та учасників змагань!

Педагог-організатор

В.Вараницька