Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 01:27

Головна » 2013 » Травень » 28 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

24.05.2013 в Пляшевській ЗОШ завершився навчальний рік. З цієї нагоди відбулося свято Останнього дзвоника, в якому, як і у всіх інших важливих шкільних заходах, взяв участь насельник Свято-Георгіївського монастиря ігумен Григорій (Нерета), звершуючи таким чином духовну опіку над учнями та вчителями школи.

До святкування також долучились поважні гості: Дмитрук Дмитро Олександрович – методист районного методичного кабінету відділу освіти Радивилівської районної державної адміністрації, Антонюк Віктор Арсентійович – сільський голова і Стародуб Микола Григорович – директор дільниці №4 ПП АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС, які беруть активну участь у житті школи.

Цей начальний рік був досить плідним для учнів і вчителів, які брали участь у багатьох олімпіадах і конкурсах, зайнявши призові місця, за що отримали грамоти і сертифікати.

По завершені привітань і нагородженя, за християнською традицією, всі присутні молитовно подякували Богові за Його благодіяння і великі милості, а також попросили допомоги на майбутнє.

Прес-Служба

Свято-Георгіївського чоловічого монастиря