Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 12:57

Головна » 2018 » Січень » 31 » Тиждень математики
Тиждень математики

Математику вже за те любити варто,
що вона розум до ладу приводить.
М.В.Ломоносов

З 22 по 26 січня в Пляшевському ліцеї проходив тиждень математики. Протягом тижня учні 7-11 класів змагалися між собою. Було проведено ряд заходів: «Бачу, чую, роблю» (10-11 класи), «Найрозумніший» (8 клас) та «Математика – гімнастика розуму» (7-11 класи).
   Найбільш активними були Стрілець Павло (11 клас), Скруха Богдан (10 клас), Пилип’юк Віка (10 клас) та Пилипів Яна (8 клас). Усіх зацікавила розповідь учня 7 класу Бочкова Іллі про життя відомого математика Михайла Кравчука.

Щоб закріпити вивчений матеріал, у п’ятницю учні розв’язували математичні кросворди, вікторини та рівняння.
   Романюк Анастасія у ролі цариці Математики змогла донести усім, що цей предмет важливий та цікавий.
Усі залишилися задоволені таким математичним тижнем. Заходи, проведені протягом тижня додали наснаги учням вивчати математику.

Анастасія Романюк, учениця 10 класу

Переглядів: 570 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/4