Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 19:01

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Тиждень основ здоров'я та безпеки життєдіяльності
Тиждень основ здоров'я та безпеки життєдіяльності

З 23 по 26 жовтня у Пляшевському ліцеї був проведений тиждень основ здоров'я та безпеки життєдіяльності. 23 жовтня відбувся урок "Правила безпечної поведінки під час канікул". Учениці 9 класу Яна Пилипів та Ірина Криштоф підготували цікаві презентації.
  24 жовтня проведено урок-подорож "Безпека на дорозі". Діти повторювали правила дорожнього руху, права водіїв, пасажирів та пішоходів.
  У четвер, 25 жовтня, був проведений урок-гра у 5 класі "Як боротися з небезпеками". Учні слухали розповідь вчителя, а потім активно працювали в командах.
  Завершився тиждень уроком "Безпечна поведінка під час канікул", у ході якого школярі повторили правила безпечної поведінки на дорозі, вдома, на воді. Учні переглянули відео "Вогонь - друг і ворог".

Марія Бузан, вчителька основ здоров'я

Переглядів: 449 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4