Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.17, 01:11

Головна » 2015 » Лютий » 25 » Тиждень трудового навчання та профорієнтаційної роботи
Тиждень трудового навчання та профорієнтаційної роботи

Під  час  проведення  тижня    трудового  навчання   та профорієнтаційної  роботи    проводилися  заходи, які   надавали  інформацію  про  види  професій  для  подальшого  визначення  учнями  їх  професійної  кар’єри.

Зокрема, більше  уваги  приділялося  професіям  робітничого  напряму. Була  проведена  екскурсія  на  місцеве  ПП «Агро -  Експрес – Сервіс», яке  займається  вирощуванням  с/г  зернових  культур. Відвідуючи  дане  господарство  учні  мали  змогу  оглянути сучасну   техніку  та  поспілкуватись  з  досвідченими  механізаторами. Спілкуючись  з працівниками  ПП  «Агро – Експрес – Сервіс»  учні  більш  детально   ознайомилися    з  видами с/г  робіт, що  виконуються, можливими  вакансіями   робочих  місць, вимогами, що  ставляться  перед  робітником. Функціонування  даного  підприємства  дає  можливість  забезпечувати  фінансовою підтримкою  та  роботою  молодь.

Також  здійснювалась  віртуальна  подорож  у  калейдоскоп  професій, що  можна  отримати    навчаючись   у   Радивилівському  професійному    ліцеї. Демонструвались  короткотривалі відеоролики, що презентували  конкретну професію. Переглядаючи цю інформацію можна було побачити в яких умовах проживають і навчаються ліцеїсти, матеріальну-технічну базу закладу, що підвищило інтерес учнів до РПЛ.

Не були лишені уваги і наявні інформаційні джерела про різноманітні заклади освіти, що містять в ресурсах шкільної бібліотеки. Учні із зацікавленістю переглядали дану інформацію визначаючи собі певні пріоритети в подальшому виборі своєї майбутньої професії.

Здійснювати пошук інформації та її накопичення про заклади освіти, умови вступу, спеціальності, які можна там здобути практично не можливо в наш час без використання мережі Інтернет. Опрацювавши наявну літературу, буклети шкільної бібліотеки, учні здійснили порівняльні характеристики зібраної інформації використовуючи мережу Інтернет.

Ю.В.Лотоцький, вчитель трудового навчання

Переглядів: 685 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0