Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 14:59

Головна » 2012 » Березень » 9 » Тобі вклоняюсь я, матусю.
Тобі вклоняюсь я, матусю.
   Уже в котрий раз з настанням весни приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. У цей день вітають мам, бабусь, дівчаток, дарують подарунки, бажають всього найкращого. А найкращі подарунки – дитячі.

Привітали своїх рідних жінок учні початкових класів Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З дитячих уст злітали слова вдячності за матусину ласку, ніжність і тепло, за бабусину казку, турботу й добро.

А як раділи мами дитячим подарункам, адже діти виготовляли їх  власними руками! І не важливо, яка погода за вікном, скільки тобі років, де ти працюєш. Якщо тебе пам’ятає, хоча б одна людина на Землі, то вже заради цього хочеться жити.

Лариса Хом’як,
вчитель початкових класів