Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 18.05.22, 21:44

SkiteL, larisavalya, gonchar2101

Головна » 2018 » Квітень » 25 » Тривають навчально-польові заняття із "Захисту Вітчизни"
Тривають навчально-польові заняття із "Захисту Вітчизни"

З 24 по 26 квітня у ліцеї проводяться триденні навчально-польові заняття (збори)  для учнів 11 класу. Їх мета - практично закріпити набуті знання, уміння і навички з предмету "Захист Вітчизни". У перший день занять учні відвідали Рівненський полігон, де здійснили стрільби з бойової зброї - автомата АК-74, тренувались у неповному розбиранні та складанні автомату. 25 квітня виконували вправи з прикладної фізичної підготовки. Ліцеїсти продемонстрували дисциплінованість, хорошу фізичну форму та витривалість. Попереду - заняття з тактичної підготовки.

Більше фотографій

Володимир Гончар, вчитель предмету "Захист Вітчизни"

Переглядів: 104 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3