Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 16:40

Головна » 2017 » Грудень » 7 » Турнір "Козацькі забави"
Турнір "Козацькі забави"

Стало доброю традицією у нашій школі 6 грудня проводити конкурс “Суперкозак школи” – це конкурсно-розважальна програма, яка допомогла  нашим  хлопцям-козакам  показати себе з найкращого боку. Свою силу, мужність і кмітливість демонстрували  Лех Любомир (учень 8 класу), Грицаюк Олексій (учень 7 класу), Каліновський Олексій (учень 6 класу), Ремесник Ілля (учень 5 класу). А оцінювало їх здібності по 4-бальній системі  компетентне журі у такому складі: Гончар Орест (учень 10 класу), Скруха Богдан (учень 10 класу) та Федорчук Вікторія (учениця 11 класу). У кожного з учасників були  свої вболівальники  у залі, які особливо продемонстрували свою підтримку у конкурсі «Вболівальник».
   Всі хлопці були просто чудові, але перемогу здобув Ілля Ремесник.
   Вітаємо Іллю Ремесника, суперкозака нашої школи серед учнів 5- 8 класів!

Валентина Вараницька, педагог-організатор

Переглядів: 495 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2