Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 14:03

Головна » 2019 » Лютий » 9 » Участь ліцеїстів у контрольних випробуваннях МАН
Участь ліцеїстів у контрольних випробуваннях МАН

9 лютого учні, які працювали над науковими дослідженнями та представили свої розробки на конкурс-захист Малої академії наук учнівської молоді, виконували контрольні завдання з базових дисциплін. Відбувалася подія у навчальних корпусах Національного університету водного господарства та природокористування. Усього учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у Рівненській області – 746. Серед них - 6 учнів Пляшевського ліцею: Пилипів Яна (9 клас, секція світової літератури), Романюк Олеся (10 клас, секція гідрології), Криштоф Катерина (10 клас, секція мистецтвознавства), Заводська Марія (10 клас, секція експериментальної фізики), Пилипюк Віка (11 клас, секція фольклористики), Гончар Орест (11 клас, секція всесвітньої історії).

Протягом наближчого часу будуть оголошені результати контрольних випробувань та заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт і вже через тиждень, 16 лютого, відбудеться конкурс-захист, у якому юним науковцям потрібно представити журі свої дослідження, аргументовано відповісти на запитання.
  Бажаю нашим ліцеїстам успішного виступу!

Володимир Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 532 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/5