Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 00:53


 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 352
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу




 

 







Головна » 2017 » Лютий » 24 » Участь у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
22:14
Участь у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 

   У неділю, 19 лютого 2017 року, завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Захист науково-дослідницьких робіт відбувався у навчальних корпусах та аудиторіях Національного університету водного господарства та природокористування. Перед юними науковцями виступили: О.М.Пекарський, заступник начальника управління, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Н.Б.Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, професор Національного університету водного господарства та природокористування; О.А.Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
   Після цього розпочався захист юними науковцями Рівненщини своїх науково-дослідницьких робіт. До роботи в журі конкурсу було залучено 18 докторів наук, 104 кандидати наук, 7 викладачів і старших викладачів  з Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Національного університету «Острозька академія», 3 спеціалісти з інших установ.
   Троє учнів нашої школи взяли участь у цьому цікавому та захоплюючому конкурсі. Павло Стрілець, учень 10 класу, представив роботу "Ефект Герца-Квінке-Сумото" у секції експериментальної фізики; Валентина Сьомак (11 клас) захищала власне дослідження на тему "Використання очерету та відходів сільськогосподарського виробництва як альтернативних енергоресурсів" (секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження"); одинадцятикласник Юрій Харчук - роботу "Історичні пам’ятки рідного краю (Пляшева-Берестечко)" в секції "Історичне краєзнавство". 
   Школярі отримали безцінний досвід науково-дослідницької роботи, який їм неодмінно згодиться у майбутньому.

Володимир Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 434 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz