Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 18:53

Головна » 2016 » Вересень » 30 » „Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі”
„Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі”

Сьогодні свято - День Вчителя, а тому ми вшановуємо всіх тих, кого любимо і поважаємо. Хто вражає нас своїм обсягом знань? Хто завжди бажає нам добра? Кого ми часом ображаємо? Хто беззахисний перед невихованістю, неосвіченістю, агресивністю?
   Тож в цей осінній святковий день у школі проведено день учнівського самоврядування. Старшокласники спробували себе у ролі вчителів. Учні 11 класу підготували святковий концерт, в якому взяла участь вся школа. На концерті проведено для вчителів вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи з нагоди професійного свята – Дня Вчителя.

Тема уроку звучала так: „Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі”.
   Мета уроку: у доступній формі донести до свідомості учителів те, що вони Учителі з великої букви. Продовжувати розвивати слух і терпіння. Формувати загальнонавчальні навички. Розвивати уміння правильного відпочинку. Засвоїти правила техніки безпеки при виконанні колективної усмішки. Виховувати почуття любові та поваги до себе, як до своїх учнів.
   Із року в рік вчитель продовжує себе в своїх учнях. Його думки, почуття щиро віддані дітям. Він працює на майбутнє. Образ улюбленого вчителя, доброго і вимогливого ми будемо пам’ятати все життя.

Я впевнена, що професія вчителя – найважливіша у нашому суспільстві. Батьки дають життя, а вчителі наповнюють його змістом. Батьки дбають про матеріальне, а вчителі - про духовне збагачення дитячої душі.
   Учителі відкривають нам чарівні двері у життя, - не зачиняймо їх, тримаймо відкритими для любові та добра, якими так щедро, по вінця, наповнює наші душі Вчитель…

В мене бажання для вас головне.
Хай красною буде учительська доля,
Щоб добре всім вам працювалося в школі.
Рятує хай ангел-спаситель всіх вас,
Щасливі й здорові Були щоб весь час.
Хай мрія прекрасна веде вас в життя,
Щоб ладилось все і велось до пуття.
Живе хай надія у ваших серцях,
Натхнення і творчість дає без кінця,
Не зникне хай віра в Казки й чудеса,
Хай будуть із вами Любов і Краса.

Валентина Сьомак, учениця 11 класу

Переглядів: 590 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 4.8/4