Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.11.20, 12:34

Головна » 2017 » Листопад » 13 » В гостях у лялькового театру "Ромашка"
В гостях у лялькового театру "Ромашка"

Для молодших школярів Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні свято: в рамках Тижня безпеки дорожнього руху до них у гості завітав ляльковий театр "Ромашка" з м.Луцьк. Акторки Оксана Денисюк та Вікторія Павлюк за допомогою ляльок розказали школярам, як безпечно переходити дорогу, дотримуючись Правил дорожнього руху. Приємно учням було поспілкуватись з казковим Світлофором, інспектором ДАІ та Зеброю. Та найбільше вражень залишив лялька-Петрик, який зовсім не вмів поводитись на дорогах, але завдяки старанням своїх друзів і підтримці глядачів, він став уважним і впевненим учассником вуличного руху.
   "А що робити, коли у домі виникла пожежа?" - з таким запитанням до молодших школярів звернувся пожежник Негоривогонь. А потім, разом із своїм помічником Песиком, вони нагадали правила пожежної безпеки. Їх міцно запам'ятав Петрик, а також учні Пляшевської школи. Разом із героями лялькової вистави діти розглянули можливі небезпечні ситуації вдома і на вулиці та шляхи їх подолання.

Лялькова вистава на дотримання правил безпечної життєдіяльності - цінний внесок у виховання молодших школярів. Учні не лише мали змогу насолодитися чудовою грою акторів, але й міцно запам'ятали правила вуличного руху і правила пожежної безпеки.

Оксана Пекарська, вчителька початкових класів

Переглядів: 25 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1