Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 01:20

Головна » 2018 » Грудень » 13 » Весела зима!
Весела зима!

Сьогоднішній зимовий день видався чудовим! Білий пухнастий сніг простелився казковим килимом. Дерева нарешті прикрили свої голі гілки білосніжним покривалом. Пришкільний парк став по-святковому ошатним.
  Веселощами, гарним настроєм були сповнені уроки фізкультури у 2 та 3 класах. Весело проходили ігри в «Сніжки», конкурси на кращу снігову кулю для Сніговика. У всіх настрій відразу став добрим, ніби свято. Учні веселилися та раділи, хапали перший сніг жменями і розсипали його над головою, втішалися.

В умовах, коли сучасні діти проводять більшість часу за комп’ютером або біля телевізора, особливо важливо прищеплювати дітям любов до рухливих ігор на свіжому повітрі, навчати їх отримувати задоволення від зими.

Сьомак Л.Я., вчителька 2 класу

Переглядів: 498 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/5