Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 11:15

Головна » 2019 » Травень » 16 » Відбулася Підсумкова сесія РМАНУМ
Відбулася Підсумкова сесія РМАНУМ

16 травня 2019 року у приміщенні Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру відбулася Підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Участь у заході взяли переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2019 року, наукові керівники – науковці закладів вищої освіти та науково-дослідних інститутів, викладачі, педагогічні працівники інших освітніх установ, начальники управлінь та відділів освіти, методисти, учителі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та колегіумів, батьки, колишні і майбутні випускники Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Пляшевський ліцей у Підсумковій сесії МАН представляв учень 11 класу Орест Гончар разом зі своїм науковим керівником, вчителем історії Ремесником Петром Андрійовичем. Орест був нагороджений Дипломом третього ступеня за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, отримав значок та посвідчення дійсного члена РМАНУМ. Його робота на тему "Воєнні дії поблизу Пляшеви та Вербня у червні-липні 1916 року" була представлена у секції "Всесвітня історія" відділення історії.

Володимир Гончар, вчитель фізики,
координатор МАН у Пляшевському ліцеї