Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 21:52

Головна » 2019 » Червень » 19 » Відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2019»

Вже стало доброю традицією, що Пляшевський ліцей гостинно приймає обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», мета якого формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів.
  19 червня 2019 року на території НІМЗ «Поле Берестецької битви» під звуки козацького маршу відбулося урочисте відкриття фестивалю. Зі словами привітання до учасників змагань та присутніх звернувся начальник відділу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Сидорук Святослав Миколайович. Він закликав школярів утверджувати славні традиції українського козацтва, вклонитись предкам, берегти пам’ять про тих, хто до останнього подиху боронив свій край.

Після урочистого відкриття заходу, протоієрей о.Олег Савчук попросив Божого благословення на добрий початок та завершення змагань. А учасники фестивалю, що представляли 10 освітніх закладів із різних районів та об’єднаних територіальних громад Рівненщини, перейшли до основного місця таборування та приступили до виконання програми змагань.
  Бажаємо кожному учаснику змагань привезти додому незабутні враження про зустріч.

Лариса Яківна Сьомак, заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 492 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/6