Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 18:02

Головна » 2018 » Червень » 2 » Відкриття пришкільного табору відпочинку "Сонячні промінчики"
Відкриття пришкільного табору відпочинку "Сонячні промінчики"

1 червня відбулось відкриття пришкільного табору відпочинку "Сонячні промінчики". Вихователі табору: Пекарська Оксана Антонівна, Коринецька Руслана Павлівна, Хом'як Лариса Володимирівна, Лотоцький Юрій Васильович, Гогой Ярослав Павлович та учні 1-7 класів були раді новій зустрічі.
 Табір розпочав свою роботу із виготовлення емблем, оформлення стенду, розучування девізу, пісень та промовок.
 Розважальний квест "Разом весело" продемонстрував, що наші учні вміють працювати у команді, знають чимало народних пісень та віршів, а також англійську на відмінно, є талановитими танцюристами, та вправними спортсменами.

Прокидатись разом із сонечком, посміхатись новому дню, завжди бути у хорошому настрої, бути охайними, ввічливими, поважати старших, з усіма дружити, берегти усе живе, брати активну участь у житті табору – таких "сонячних законів" обіцяли дотримуватись учні.
 Інколи важко зрозуміти – чи це сонечко світить так по-особливому, чи в очах дорослих і дітлахів сяють промінчики радості. То ж нехай таким сонячним буде кожен наш день!

Надія Чубай, вчитель англійської мови

Переглядів: 666 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3
1 larisavalya • 21:03, 18.06.02
Всім гарно відпочити та набратися позитивних вражень! )) tongue