Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 02:21

Головна » 2014 » Грудень » 17 » Вифлеємська зірка
Вифлеємська зірка

З метою  популяризації духовних мистецьких цінностей, посилення ролі народної творчості у формуванні світогляду й естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом, залучення молоді до пошуку та успадкування фольклорної спадщини, педагогічний та учнівський колективи нашої школи взяли участь у VІ обласному  етнографічному фольклорному  фестивалі «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, який відбувся 11 грудня 2014 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Висловлюємо щиру подяку директору Л.Галабузу та колективу національного музею-заповідника «Поле Берестецької битви», завклубу с.Пляшева Зозулі С.В. за надання допомоги у відтворенні костюмів, атрибутики та антуражу.

Вараницька В.В., педагог-організатор Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 526 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1