Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 05:58

Головна » 2019 » Травень » 14 » Вітаємо ювіляра!
Вітаємо ювіляра!

Вітаємо прекрасну жінку – Островську Марію Степанівну, ветерана педагогічної праці з ювілейним 80-річним днем народження! Ви виховали та навчали багато молодих поколінь, відкривали  учнівській молоді нові горизонти, і сьогодні  передаєте свої знання мудрими  життєвими порадами. Тож педагогічний та учнівський колектив Пляшевського ліцею висловлює Вам, Маріє Степанівно, глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва та бажає здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння! Будьте завжди здоровою, щоб відмінне самопочуття дозволило Вам насолоджуватися кожним прожитим днем.

З повагою колектив Пляшевського ліцею

Переглядів: 341 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/3