Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 08:58

Головна » 2018 » Грудень » 6 » Вітаємо з Днем захисника Вітчизни!
Вітаємо з Днем захисника Вітчизни!

День Збройних Сил України сьогодні – це насамперед почесне свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, Україна досі залишається суверенною незалежною державою.

З нагоди свята найщиріші вітання  сьогодні складаємо випускникам  Пляшевської загальноосвітньої школи, котрим довелося відстоювати незалежність України в зоні бойових дій. Особливо  Андрія Зубрицького, що сьогодні виконує почесний обов’язок в лавах ООС на сході України та отримав в переддень свята почесну нагороду  Міністерства оборони України «Гордість батальйону Донбас». Від чистого серця бажаємо Тобі зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, піклуватися про майбутнє, з успіхом досягати великих висот та з миром повертатися додому!

Учнівський та педагогічний колектив

Переглядів: 568 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4