Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 09:34

Головна » 2014 » Лютий » 22 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Вітаємо ученицю 10 класу Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст.  Хміль Діану, яка здобула І місце в  районному огляді-конкурсі читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам’яті людській", присвяченому  200-річному ювілею Тараса Шевченка (старша вікова категорія).

До її конкурсної програми увійшли: уривок із твору Т.Шевченка «Гайдамаки» та вірш А.Загоруйка «Дума про Журавлиху». Майстерність виконання твору,  сценічна культура учениці  на тлі використання додаткових компонентів - атрибутики і музичного оформлення,  не залишили байдужим жодного слухача.

Бажаємо Діані пронести через життя любов до своєї України, розуміння, що правда з «чужого поля» не зросте на нашій землі, і надалі переконливо популяризувати художнє Шевченкове слово.

Переглядів: 463 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0