Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 18.01.19, 10:24

Головна » 2016 » Березень » 29 » Вітаємо з перемогою юних волейболісток!
Вітаємо з перемогою юних волейболісток!

29 березня завершився чемпіонат з волейболу серед учнів шкіл Радивилівщини.

Нам дуже приємно, що цьогоріч  команда дівчат нашої школи в нелегкій боротьбі завоювала почесне третє місце. Основу команди складають учениці  6-10 кл., а саме:  Сьомак Валентина – 10 кл., Зозуля Мар’яна – 9 кл., Чирська Тетяна – 6 кл., Пилип’юк Вікторія - 8 кл., Сидорук Діана - 8 кл, Юхимчук Аліна – 8 кл, Юхимчук Андріана - 6 кл., Ященко Ірина - 9 кл.

Наймолодшими учасницями змагань виявилися двоє наших дівчаток Чирська Тетяна та Юхимчук Андріана, котрі вразили присутніх не лише своїми спортивними навичками, а й  психологічною стійкістю.
   Педагогічний та учнівський колектив школи вітає команду з перемогою і бажає нових спортивних звершень.

П.Скруха, заступник директора школи з виховної роботи

Переглядів: 143 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.0/2
Молодці! Так тримати!