Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.16, 22:37

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Візит керівників району
Візит керівників району

Вчора, 1 лютого, в школу завітали керівники району: Ващук О.В., голова райдержадміністрації, Кондик В.М., голова районної ради, Гуменюк А.В., заступник голови районної ради,  Шуст Т.О., начальник відділу освіти.         Вони ознайомилися зі станом приміщень школи. Підняли питання перекриття даху школи, адже школа побудована в 1967 році, заміну вікон на енергозберігаючі; переведення газової котельні на альтернативні види опалення. Також було обговорено питання підвозу дітей з с.Пляшева до с.Острів, в результаті чого покращиться наповнюваність дітей дошкільного навчального закладу.
П.А. Ремесник,  директор школи

(Фото - http://radrajrada.rv.gov.ua/articles/2017/02/01/dbayuchi-pro-zhiteliv-rajonu/)

Переглядів: 451 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0