Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 07:21

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Запуск аеростата-дирижабля
Запуск аеростата-дирижабля

Виготовлення та запуск повітряних куль – цікава та захоплююча справа. Учні нашої школи мають достатній досвід у цій справі, адже на їх рахунку вже чимало таких куль різного розміру та форми. Запуск кулі – нелегка справа, але ж як цікаво побачити власноруч виготовлений аеростат у височині!

Особливо захоплений вивченням повітроплавання Юрій Грушецький, учень 8 класу. Він керує командою школярів і під час виготовлення чергової кулі, і під час запуску, є справжнім лідером серед юних авіамоделістів. У вільний час він вивчає історію повітроплавання, конструкцію справжніх повітряних куль та дирижаблів. Зараз Юра займається побудовою дирижабля-гіганта довжиною близько 10 м.

Напередодні Дня вчителя школярі запустили у небо дирижабль циліндричної форми довжиною понад 5 м. Захопленню молодших школярів не було меж!

Можливо, серед наших аматорів повітроплавання є майбутні авіаконструктори, інженери та пілоти? В будь-якому випадку, таке захоплення навчає їх творити та мріяти…

В.Гончар, учитель фізики

Переглядів: 629 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1