Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 17.09.26, 17:31

Головна » 2016 » Березень » 10 » Запуск повітряної кулі
Запуск повітряної кулі

Чергову повітряну кулю виготовили та запустили учні нашої школи.  Монгольф'єр діаметром 2 м був побудований руками десятикласників - Заводського Сергія, Кравчука Миколи та Харчука Юрія.

Кілька днів у позаурочний час школярі креслили, розраховували, вирізали та клеїли свій витвір. Матеріали використані дуже доступні: тонкий поліетилен та канцелярський скотч. Спостерігати за запуском зібралися чимало учнів та вчителів школи. Помічників не бракувало!

Запуск та політ були вдалими, куля піднялась на висоту 350-400 м, досягнувши нижнього краю хмар. Через 20-25 хвилин куля зникла з поля зору, рухаючись у напрямку на захід. А у хлопців нові задуми, невдовзі ще одна їх конструкція підніметься в небо.
   В.Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 120 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 2.7/3