Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 02:16

Головна » 2018 » Червень » 18 » Завершив роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики"
Завершив роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики"

16 червня завершив свою роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики". Скільки приємного і корисного зробили учні 1-7 класів разом із вихователями Пекарською О.А.,  Хом'як Л.В., Коринецькою Р.П., Лотоцьким Ю.В. та Гогоєм Я.П.! День у нас розпочинався із зарядки, співу табірних пісень, продовжували його "уроки" англійської та майстеркласи виготовлення виробів із паперу і не тільки для умілих ручок наших школярів, завершували - виховні та тематичні заходи.

Шашкові шахові та міні-футбольні турніри, розучування флешмобів, перегляд та обговорення тематичних презентацій та відео, "тренінги дружби, ввічливості та здійснення мрій", "Майстер Шеф - діти", шоу "Розсміши коміка", розважальні квести, галявини ігор та спортивних естафет, смачні обіди,  пікніки та екскурсії до "Козакової ями", в музей "Поле Берестецької битви", до "Урочища камінчики" та поїздка в Рівне залишаться у скарбничці незабутніх подій.
 Веселих канікул і до нових зустрічей!)

Надія Чубай, вчителька англійської мови

Переглядів: 492 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4