Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 14:48

Головна » 2019 » Червень » 10 » Завершив роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонячні промінчики»
Завершив роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонячні промінчики»

10 червня завершив свою роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонячні промінчики». Перебування в таборі дарувало дітям позитивні емоції, навчало дружби, доброти. Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, пізнати один одного краще. У школярів формували прагнення вести здоровий спосіб життя, вчили усвідомлювати його важливість, намагатися жити у гармонії з природою та собою. Щоденно було організовано спортивну, розважальну та творчу програми: майстрували та запускали повітряні змії, проводили спортивні змагання, години спілкування з природою. З метою національно-патріотичного і громадянського виховання проведено екскурсію до НІМЗ «Поле Берестецької битви».

Відпочинок у таборі «Сонячні промінчики» надзвичайно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання та конкурси, гармонійно поєднувались відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Це сприяло відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я, згуртуванню учнівського колективу.
Сподіваємося, що неймовірні враження та позитивні емоції супроводжуватимуть наших учнів впродовж усіх літніх канікул.

Польова О.І., керівник пришкільного відпочинкового табору «Сонячні промінчики»

Переглядів: 407 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 4.6/5