Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 11:59

Головна » 2011 » Грудень » 1 » Життя у твоїх руках
Життя у твоїх руках

Сьогоднішні школярі  вступають у повноцінне життя, сповнене багатьма приємними подіями. Так багато потрібно встигнути зробити  корисного, стільки необхідно побачити й й пізнати! Але насамперед слід навчитися приймати правильні життєві рішення, не уникати відповідальності й не бути байдужим. Так кожного із старшокласників Пляшевської ЗОШ  не лишив байдужими День боротьби зі СНІДом, котрий відзначають 1 грудня у всьому світі. Саме в цей день у нашій школі були проведені заходи щодо профілактики захворювання на СНІД.

Перед учнями виступив завідуючий Пляшевським  ФАПом В.Грушецький, який у своєму виступі детально розповів про історію виникнення, стадії розвитку, способи зараження та наслідки цієї  невиліковної, на даний час, хвороби.

Ми намагалися донести дітям, що СНІД – це хвороба і якщо поруч, не дай Боже, виявиться хвора на СНІД людина, то вона, насамперед, потребує підтримки. Добре слово та співчуття допоможе легше пережити важкі часи. Пам’ятаймо про це!  Та вбережімо себе!

Заступник директора з виховної роботи П.Скруха

Переглядів: 720 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1