Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 19:28

Головна » 2013 » Березень » 2 » Зустріч випускників
Зустріч випускників

В останню суботу лютого Пляшевська ЗОШ І-ІІІ ст. гостинно відкрила свої двері для зустрічі випускників, які закінчили школу 50, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 і 5 років.

Вечір, який тривав майже 3 години, назавжди запам’ятається випускникам. Адже теперішні учні під керівництвом своїх наставників показали весь свій талант.

Бурхливими оплесками зустрічали гості танцювальний ансамбль «Росинка» (кер. Зозуля С.В.), який виконав хореографічні композиції «Україні», «Їхали козаки» та «Ой ти Грицю…». Не могли не зворушити виступи «Джентельменів» та «Янголят» із молодшої групи даного ансамблю. На високому емоційному рівні прозвучали пісні у виконанні випускниць школи: Савчук І.О. («Батьківська хата», «Зіронька») та Романюк О. («Україна») та учнів  Сьомак В., Романюк І., Ященко І. («Пісня про школу», «Випускники», «Грай, музико моя»). Савчук Ірина  - випускниця Львівської Академії мистецтв представила і свої власні художні роботи. Всі гості школи були вражені високою майстерністю молодої художниці.

Випускники ділилися своїми спогадами про школу, згадували про дитячі пустощі, маленькі і великі перемоги над собою. Схвильовано  виступили випускники 1973 року – перші «золоті медалістки» школи – Худик Ганна Романівна, нині голова Млинівської райдержадміністрації, та Задорожна Валентина Олександрівна, лікар з м. Тернополя. Учні та вчителі школи щиро вдячні за подарунок Ганні Романівні (багатофункціональний принтер).

Спогадами поділився директор школи (1972-78 рр.) Островський Г.С., який пригадав, як свого часу вчителі, батьки, учні працювали, обладнуючи навчальні кабінети, спортзал, будуючи стрілецький тир, пришкільний інтернат.

Не менш цікавим був виступ і Гогоя П.П. – директора школи в 2005-2010 рр.

Завершився вечір піснею «Варенички», у виконанні вчителів Гогоя С.В., Скрухи П.Д. та вокального ансамблю школи. Всіх гостей почастували смачними варениками.

Ще довго гомоніли випускники біля школи, згадуючи шкільні роки. Дякуючи за теплу зустріч, випускники 1963 року Михальчук Варвара та Бусь Олександр попросили: «Запросіть нас і через 5 років – ми  обов’язково приїдемо». Яке ще може бути краще побажання?

Директор школи         П. Ремесник

Переглядів: 1449 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1