А у вас є заняття, за яким ви забуваєте про все на світі, якому хочеться віддати кожну хвилину вільного часу, яке приносить невимовну радість та задоволення? Заняття, що зупиняє час і переносить у інший вимір? Рада, якщо це так, бо тоді вам – до нас, на шкільний гурток декоративно-прикладного мистецтва.
Наші діти дуже здібні, а трішки практики ‒ це все, що потрібно, аби ці здібності переросли у таланти. Та правду кажучи, практики потрібно багато, а ще: пензлики, фарби і лампочки… – ось, що знадобилось нам цього разу для виготовлення новорічних іграшок, що цьогоріч зробили нашу ялинку по-справжньому особливою.
Всі наші учениці дуже творчі, мають багату уяву, а ручки умілі. Особливо хочеться відмітити Пилипів Яну, ученицю 9 класу, та Пилипюк Віку і Масюк Іванку з 11 класу, чиї іграшки були відібрані для участі в акції «Подаруй громаді новорічну іграшку», а також в «Конкурсі на виготовлення найкращої новорічної іграшки».
Ідея запозичена з інтернету, за що ми «йому» дуже вдячні.
Виготовити таку іграшку дуже просто. До вашої уваги невеличка інструкція:
-
Лампочку покрити "сніжкою". Залишити на ніч для висихання. Я малювала пензликом, однак наші учні виявились набагато винахідливішими, можна просто «булькнути» лампочку у відро із сніжкою, покриття тоді буде просто ідеальним, і жодних слідів пензлика!
-
За цей час наші ручки не лишаться без роботи, адже сніговичку, звірятку, чи тому, кого ми обрали оживити, зимою також потрібні головні убори, рукавички та шарфи, а також «вушка та хвостики» для більшої реалістичності.Цей етап просто щастя для тих, хто полюбляє різати, шити та в'язати.
- Наступні кроки: розмалювати лампочку та приклеїти всі необхідні «деталі». Дуже помічним та надійним у цій справі є клейовий пістолет.
Мої вітання, адже на Вашій ялинці буде красуватись неперевершена іграшка ручної роботи!
З наступаючими Вас святами! І нехай таким святковим буде Ваш кожен день!
Надія Степанівна Чубай,
вчителька англійської мови
|