Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.06.29, 02:55

Правила безпеки в Інтернеті для дітей

Пр@вил@ безпеки в Інтернеті для дітей

· Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

· Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

· Ніколи не погоджуватися на зустріч із людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й присутності батьків.

· Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

· Не відповідати на невиховані і грубі листи.

· Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

· Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

· Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила, її Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

· Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

· Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

За матеріалами: Позакласний час, №5, 2010

«  Червень 2017  »