Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.27, 14:02

Виховна робота

У школі діє учнівське самоврядування, основна мета якого: сформувати активну життєву позицію учнів, залучати дітей до громадської діяльності, стимулювати їх творчу ініціативу, розвивати організаторські здібності та вміння.

З ініціативи учнівського самоврядування у школі щорічно проводяться найрізноманітніші заходи, улюбленим серед яких є:

• День учнівського самоврядування
  • Вечір зустрічі з випускниками ювілейних років
  • Вечори шкільних друзів

Виховна система навчального закладу – це спосіб життя учнівського колективу, всі аспекти якого відповідають тій чи іншій меті і забезпечують у процесі свого функціонування досягнення заданого результату – певних меж розвитку й вихованості.

Пріоритетом у школі є розвиток творчих здібностей учнів, тому у виховному процесі перевага надається організації позакласної роботи.

У школі функціонують  гуртки різноманітного спрямування:

• Волейбольний
  • Різьба по дереву
  • В’язання
  • Основи програмування
  • Хореографічний

Цікаве та різнобарвне життя  учнів нашого навчального закладу. Традиційним у школі стало проведення таких загальношкільних свят та заходів: свято Першого дзвоника, вітальні концерти, присвячені Дню похилого віку, Дню матері, Дню працівника освіти, Новорічні ранки та вечори, свято для учнів початкових класів «Прощавай, початкова школо!», свято Останнього дзвоника та ін.

З метою національно-патріотичного виховання у школі функціонує дитяче об’єднання Козацька Республіка. Вже стало традицією на свято Покрови посвячувати п’ятикласників у козачата. На базі школи щорічно проводиться районний зліт дитячих козацьких об’єднань Радивилівщини та районний і обласний військово-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». Улюбленими заходами для учнів школи є: «Супер козак школи», «Супер козачка школи», турніри козачат та ін.

Учні школи є активними учасниками усіх загальношкільних заходів.

Діти з радістю беруть участь:

• у предметних тижнях
  • у підготовці та проведенні тематичних тижнів та декадників
  • у тематичних лінійках, присвячених пам’ятним та історичним датам
  • в екологічній операції „Посади дерево”
  • в волонтерському русі: благодійних акціях, операції „Ветеран живе поруч” та інших.

Учні школи беруть активну участь у різноманітних районних заходах: спортивних змаганнях, творчих конкурсах, виставках, фестивалях. Неодноразово школярі ставали переможцями:

• спортивних змагань з баскетболу, футболу;
  • конкурсу Різдвяні канікули;
  • різноманітних конкурсів декоративно-вжиткового мистецтва;
  • конкурсу хореографічних колективів;
  • конкурсу художньої самодіяльності;
  • конкурсу драматичних колективів;

Налагоджено тісну співпрацю з Свято-Георгіївським монастирем, що на Козацьких могилах. Насельник монастиря ієромонах Григорій щотижня проводить з учнями бесіди на духовну тематику, є частим гостем шкільних заходів.

У школі діє центр вихідного дня, музейна кімната школи.

Усе це:

• забезпечує формування морально-здорового клімату в колективі;
  • створює атмосферу довір’я, взаємоповаги, підвищує рівень активності і зацікавленості учнів;
  • формує в учнів прагнення до саморозвитку, творчості, самовдосконалення;
  • створює умови для реалізації потенційних можливостей  учнів та їх творчого зростання.

Документи:

Наказ "Про організацію роботи з профілактики правопорушень серед учнів у 2013-2014 навчальному році" http://pl-school.at.ua/load/0-0-0-17-20

«  Квітень 2024  »