Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.06.29, 02:56

Пляшевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Радивилівської районної ради Рівненської області
с.Пляшеви Радивилівського району

Директор - Ремесник Петро Андрійович, 1952 року народження, освіта вища, закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки (учитель історії), загальний стаж педагогічної роботи складає 35 років, на посаді директора закладу - з 2010 року.

Загальні відомості про заклад

Дата створення, його особливості

Пляшевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів побудована в 1968 році і з того часу діє як повна загальноосвітня школа. Приміщення школи розраховане на 320 учнівських місць, побудована на кошти тодішнього колгоспу імені Богдана Хмельницького, кошторисна вартість - 121771 крб.

Форма власності

Спільна комунальна власність територіальних громад Радивилівської районної ради.

Основні напрями діяльності

Організація навчально-виховного процесу: забезпечення реалізації навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, реалізація програми національного виховання на 2008-2020 роки; забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування: "Козацької республіки" (5-8 кл.), учнівського комітету (9-11 кл.).

Організаційна структура закладу

Навчально-виховний процес для 83 учнів здійснюється в одну зміну.
  У приміщенні школи знаходиться 11 класних кімнат, загальна площа яких становить 680 кв.м. У школі наявний комп'ютерний клас (6 комп'ютерів), доступ до Інтернету, електронна пошта, факс.
  У закладі функціонують такі гуртки: хореографічний, вокальний, декоративно-прикладного мистецтва, програмування, волейбольний, драматичний.
  Школа працює над науково-педагогічною проблемною темою "Формування творчої особистості на засадах національних традицій українського народу". Навчально-виховний процес забезпечують 22 учителі, із яких 1 - вчитель-методист, 3 - старші вчителі, 15 - мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 - першу категорію, 2 - другу категорію, 5 - спеціаліст, два вчителі нагороджено знаком "Відмінник освіти України". Обслуговуючий персонал - 10 чоловік.

Основні показники діяльності

Педагогічний колектив Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та організацію належного рівня навчально-виховного процесу.
  Школа постійно бере участь у другому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, має призерів з фізики та інформатики (вчитель Гончар В.М.), в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, гордиться переможцями районного та обласного етапу (ІІІ місце, фізика, вчитель Гончар В.М.). На базі школи, починаючи з 1992 року, проводиться районний зліт дитячих козацьких об'єднань Радивилівщини та районний і обласний етапи Всеукраїнського фестивалю "Нащадки козацької слави".

Школа налагодила тісну співпрацю з Національним історико-меморіальним заповідником "Поле Берестецької битви" та Свято-Георгіївським монастирем.
  З 2003 року в школі діє музей історії школи.
  Плідною є робота педагогічного колективу з батьками учнів, регулярно проводяться батьківські збори, батьківський всеобуч, родинні свята та дні відкритих дверей. Під час літніх канікул організовується робота пришкільного оздоровчого табору, до якого залучаються 60% учнів.
  Шефами школи є приватне сільськогосподарське підприємство "Агро-Експрес-Сервіс".
  В 2011 році завершено ремонт гуртожитку на 26 місць, де створено всі необхідні умови для проживання учнів, є гаряча та холодна вода, опалення.
  Школа гордиться своїми випускниками, серед яких - доктор медичних наук С.І.Доан, кандидат філологічних наук О.М.Задорожна, голова Млинівської райдержадміністрації Г.Р.Худик та інші.

«  Червень 2017  »