Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.27, 00:57

Головна » 2017 » Листопад » 16 » 16 листопада - Міжнародний день толерантності
16 листопада - Міжнародний день толерантності

16 листопада 1995 року на Генеральній Конференції ЮНЕСКО, була прийнята Декларація принципів толерантності та визнано необхідність впровадження толерантності в суспільство, тому що толерантність – це не тільки позитивний принцип, але і засіб підтримки миру, а також економічного і соціального прогресу всіх народів.  У цей день учні та вчителі Пляшевської ЗОШ зібралися на годину спілкування, організовану учнями 11 класу. Старшокласники  розповіли про те, що таке толерантність.  Цього дня,також,  декламувалися вірші про толерантність, діти нашої школи вчилися говорити компліменти. Хочеться вірити, що хороші, щирі слова ми будемо говорити один одному кожний день, і будемо уникати лайливих слів.

Мар'яна Зозуля, учениця 11 класу

Переглядів: 509 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1