Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.05.04, 06:50

Головна » 2019 » Грудень » 13 » Андріївські вечорниці у 2 класі
Андріївські вечорниці у 2 класі

У день Андрія другокласники Пляшевського ліцею влаштували у класі справжні Андріївські вечорниці.
  Діти самостійно організували різноманітні ігри та забави, співали пісні. Дуже цікаво було слухати розповіді школярів про звичаї святкування Андрія у їхніх родинах. Дівчатка розказали, якими смаколиками частували у цей день своїх рідних їхні бабусі, мами. Були це вареники, пампушки, гречаники. Та найвеселішим дійством стало кусання Калити. "Ой, Калита, Калита, із чого ти вилита?" - запитували діти і намагалися вкусити смаколик, не показавши зубів.
  День пройшов у піднесеній і радісній атмосфері.

Пекарська О.А., вчителька 2 класу

Переглядів: 387 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/3
1 larisavalya • 19:16, 19.12.13
Другокласники, зорганізовані Оксаною Антонівною, прожили-програли ігри  і забави  нашого народу. Тепер головне, щоб вони їх і надалі пам’ятали, щоб вони не пішли у забуття. Міцний наш  рід буде тоді, поки житиме у ньому пам'ять про минуле. Любі дітки, бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам'яті!