Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 06:21

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Бібліотечно-бібліографічні знання - учням
Бібліотечно-бібліографічні знання - учням

З метою виховання інформаційної культури учнів Пляшевської ЗОШ I-III ст. публічно-шкільною бібліотекою систематично проводяться бібліотечно-бібліографічні заняття з учнями школи на різні теми. Нещодавно «Подорож в країну Книг» здійснили учні 1 та 2 класу.

Зустріч була досить насиченою та цікавою для дітей. Вони дізнались, що таке бібліотека, як нею користуватися. Бібліотекар ознайомила з книжковим фондом бібліотеки, як розташовані книги та як правильно вибирати їх для себе. Маленьких книголюбів зачарували книжкові виставки для дітей, які були ще й доповнені персонажами героїв з книг. Також учні були ознайомлені з періодичними виданнями для дітей, які надходять до нашої бібліотеки, а саме з журналами «Малятко», «Яблунька» та газета «Журавлик». Цікаво для книголюбчиків пройшла фізкультхвилинка. Після цього діти уважно заслухали правила користування книгою. Для закріплення даного матеріалу учням було запропоновано вікторину «Чи уважний ти, чи ні?». На закінчення даного заходу учні зачаровано слухали голосне читання казки «Козак Мамарига». Активними діти були під час гри-мандрівки «Країна книжкова – країна казкова», яка довела, що діти справді люблять книгу, люблять читати і стануть активними читачами нашої бібліотеки. Діти залишились задоволені, кожен з них вибрав собі цікаву книгу до вподоби.

Хміль М.М., бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.Пляшева

Переглядів: 523 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 1.5/2