Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.30, 21:15

Головна » 2020 » Березень » 4 » Давайте допоможемо учневі 4 класу разом!
Давайте допоможемо учневі 4 класу разом!

«Доброго усім дня. Звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою зібрати кошти на операцію для мого синочка. З'явилася надія, що і наше сонечко зробить свої перші кроки. У Вінниці є лікар, який лікує таких діток. Так, як моя сім'я не в змозі зібрати усю суму, будемо вдячні за будь-яку допомогу. Це номер мого рахунку 5168757332320615, Коноплюк  Тетяна Василівна, тел. 0988833794».
  З такими словами жителька с.Пляшева Тетяна Василівна Коноплюк звернулася до небайдужих людей в мережі Facebook
  Вона знайшла можливість допомогти своїй дитині стати на ноги. Вінницька клініка, яку очолює лікар Віген Товмасян, кандидат медичних наук, погодилася надати допомогу маленькому Сашку.
  Лікар винайшов новий метод лікування дітей із ДЦП – фібротомія проблемних зон скелету людини. Процедура проходить під наркозом, лікар робить невеликі проколи в м’язах (без розрізів!!!) і знімає спазми, після чого діти з легкою формою ДЦП можуть взагалі позбутися страшного діагнозу. При складнішій формі – самостійно рухатися з допомогою палички. Вартість лікування близько 60000 грн. Сюди входить наркоз і 1 день перебування в клініці – 27000 грн., подальше перебування, проживання, харчування, аналізи і реабілітація становить приблизно стільки ж (зі слів тих людей, які там лікувалися).
  Давайте не будемо байдужими і допоможемо сім’ї Коноплюків зібрати хоча б частину коштів. Операція запланована на квітень-травень. До цього часу у батьків має бути більша частина суми.

Переглядів: 1133 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4