Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.05.03, 20:30

Головна » 2019 » Грудень » 11 » День права у бібліотеці
День права у бібліотеці

10 грудня у шкільному відділі публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева для учнів 6,7,8 класів проведено правовий всеобуч «Знай свої права, але не забувай про свої обов'язки». Бібліотекар ознайомила з інформаційною викладкою літератури правового характеру. Учні активно відповідали  на запитання правової вікторини «Про право цікаво», взяли участь у ситуаційній грі «Знаєш права – пам'ятай про обов'язки», під час якої вчились виходити з певної ситуації, відповідно до законодавчого права. До уваги присутніх було представлено віртуальну презентацію «Права дитини».

Підлітки ознайомились з основними пунктами Конвенсії  ООН  «Про права дитини» і визначили на основі цих прав - обов'язки. Під час зустрічі також обговорювались питання толерантної поведінки та протидії булінгу  у підлітковому середовищі. Захід пройшов змістовно та засвідчив небайдужість наших учнів до питань правової обізнаності.

Хміль М.М., бібліотекар публічно-шкільної  бібліотеки-філії с. Пляшева

Переглядів: 313 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/3