Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.05.05, 08:15

Головна » 2020 » Грудень » 10 » День права у бібліотеці
День права у бібліотеці

10 грудня у Міжнародний день права учні 4 класу Пляшевського ліцею зібралися у шкільному відділі публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева на годину спілкування "Права свої знай, обов'язки не забувай". Маленькі користувачі бібліотеки ознайомились з інформаційною викладкою літератури "Обов'язки та права усьому голова". Бібліотекар ознайомила з правознавчими видання: "Конституцією України", "Конвенцією ООН про права дитини" та ін. літературою.

Про неповторність кожного з нас, кому батьки подарували життя звучав вірш Василя Симоненка "Ти знаєш, що ти людина...". Діти із задоволенням здійснили подорож з героями казок у країну Права, де зустрілися із Попелюшкою,Червоною Шапочкою, Білосніжною, Сніговою королевою, здійснили подорож у пригоди Цибуліно. Вчились свідомо оцінювати ситуацію у казках та аналізувати вчинки героїв книг. Під час спілкування вчили свої права та обов'язки, розповідали свої шкільні історії, ділилися враженнями, вчинками. На закінчення заходу взяли участь у вікторині "Що ти знаєш про права...?". Захід відбувся у дружній атмосфері і налаштовував дітей на товариськість, почуття власної гідності, любов до своїх ближніх.

Марія Хміль, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева

Переглядів: 221 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2