Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.05.05, 04:43

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Для вас відкриті наші двері і серця
Для вас відкриті наші двері і серця

Нещодавно до Всеукраїнського дня бібліотек маленькі читачі, а саме учні 3 і 4 класів Пляшевського ліцею завітали на бліц-екскурсію «Для вас відкриті наші двері і серця» у сільське відділення публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати та виховання охайності до книги. Тут їх зустріло розмаїття цікавих книг та журналів. Бібліотекар ознайомила з історією виникнення бібліотек, розповіла про значення книги та бібліотеки, про правила користування бібліотекою. Учні дізналися про структуру бібліотеки, що таке абонемент і читальний зал, познайомилися з новими книгами та журналами, які представлені на книжкових виставках «Любій малечі про веселі речі» та «Вернісаж літературних новинок». Діти жваво відповідали на запитання вікторини «Бібліотека – книжковий дім» та пригадали приказки та прислів’я про книгу.

Отримавши море позитивних емоцій, учні не залишились байдужими до книги, адже кожен з них вибрав собі книгу до вподоби. Всім дуже сподобалась цікава й пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Хміль М.М., бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева

Переглядів: 414 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3