Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.04.29, 06:08

Головна » 2020 » Квітень » 4 » До уваги учнів Пляшевського ліцею!
До уваги учнів Пляшевського ліцею!

З метою покращення взаємодії вчителів та учнів ліцею під час дистанційного навчання в період карантину використовується система управління навчанням Google Classroom. За допомогою додатка Google Classroom кожен учень може отримувати матеріали для вивчення навчальних предметів, загальні та індивідуальні завдання, консультуватися з вчителем, перевіряти свої знання, спілкуватися з однокласниками, допомагати їм у навчанні.
  Для приєднання до Google Classroom вам потрібно завантажити додаток для мобільних пристроїв або перейти у браузері за адресою classroom.google.com. Необхідною умовою є наявність облікового запису Google.
  Після цього потрібно приєднатися до класу, увівши код:

Історія (вчитель Гогой Я.П.)
5 клас fcae3xr
6 клас brqpu7m
7 клас pvsgshl
8 клас wcwt3yv
9 клас eahvkbd

Фізика (вчитель Гончар В.М.)
7 клас ggsvxfp
8 клас ztpr4z7