Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 06:54

Головна » 2021 » Грудень » 3 » Казкове свято для діток
Казкове свято для діток

Перші дні зими. У повітрі відчуваються перші нотки прийдешніх, чарівних, Різдвяних свят. Ось і учні Пляшевського ліцею, які є особливими дітками нашої шкільної родини, мали змогу побувати на чарівному дійстві, яке організували КУ «Демидівський інклюзивно-ресурсний центр» та провели гості з міста Дубно. Дітки мали змогу подивитись історію про народження нашого Спасителя  та отримали приємні подарунки.

Своїми враженнями ділиться учень 6 класу,  Коноплюк Олександр: «Сьогодні я, зі своїми особливими друзями, Надієчкою і Романом, їздили на казкове свято, для діток з інвалідністю.   Дякуємо усім організаторам, особливо діткам, які підготували нам виставу. Просто супер, враження чудові. Усім щиро дякуємо, за виступ і подарунки».
  Дякуємо всім за посмішку та світло у дитячих очах!

Возний В.В., вчитель основ християнської етики

Переглядів: 346 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2