Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.30, 14:55

Головна » 2020 » Березень » 7 » Книгоманія - 2020
Книгоманія - 2020

6 березня у Пляшевському ліцеї бібліотекарем публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева проведено конкурс «Книгоманія-2020». За почесне звання «Суперчитач бібліотеки» змагалися 6 юних учасниць, найактивніших користувачів нашої бібліотеки.
  Форматом оцінювання учасниць конкурсу були виступи дітей із розповіддю про одну свою прочитану улюблену книгу. Учениці 6 класу Якобчук Ангеліна, Федорова Діана, Троян Марія, Причепа Богдана достойно презентували прочитані книги, відповідали на питання журі.
  Поки журі визначалось з призначенням звання «Суперчитач бібліотеки», діти переглянули буктрейлери про книги.

Згідно з рішенням журі, почесне звання та Диплом «Суперчитач бібліотеки – 2020» отримала учениця 6 класу Якобчук Ангеліна.
  Всім учасникам заходу було вручено дипломи учасників.
  Щиро радіємо за переможницю та бажаємо їй перемоги у наступному конкурсі.

Марія Хміль, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.Пляшева

Переглядів: 394 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4