Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 18.04.24, 14:12

Головна » 2018 » Березень » 16 » Конкурс «Суперкозачка ліцею»
Конкурс «Суперкозачка ліцею»

16 березня у спортивній залі козаки та козачки прозвітували курінному отаману Грицаюку Дмитру про прибуття на конкурс «Суперкозачка ліцею». Ведучими конкурсу були козаки 8 класу Томашевський Олег та Грицаюк Дмитро.  Оцінювало конкурс журі у складі: Романюк Олеся та Ткачук Анастасія (учениці 9 класу), Романюк Анастасія (учениця 10 класу). Свої вміння та таланти демонстрували козачки: Масюк Марія (5 клас), Софілканич Віолетта  (6 клас),  Шаула Мар’яна (7 клас),  та Юхимчук Андріана (8 клас).  Учасниці змагалися у дев’яти конкурсах, де проявили свої кулінарні, господарські, спортивні вміння. Дівчатка вразили усіх присутніх своєю обізнаністю у конкурсі «Найчарівніша та найпривабливіша», завдання якого полягало у демонструванні старовинних способів пов’язування хустки на голові. Конкурсантки проявили старанність, спритність, фантазію та креативність. Вирішальним у запеклій боротьбі став конкурс вболівальників. За результатами конкурсів та оцінками журі суперкозачкою нашого ліцею  стала Шаула Мар’яна, учениця 7 класу. Масюк Марія,  учениця 5 класу, виборола почесне  ІІ  місце. Софілканич Віолетта  (6 клас) та Юхимчук Андріана (8 клас) розділили між собою ІІІ місце.

Вітаємо  суперкозачок! Бажаємо надалі вдосконалювати свої знання та  вміння,   залишатися такими ж чарівними, ніжними, вродливими. Хай щастить!

Валентина Вараницька, педагог-організатор

Переглядів: 182 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/4
Валентино Володимирівно, ви провели чудовий захід, головний результат якого – створення ситуацій, що подарували низку позитивних емоцій не лише учасникам конкурсу, а й глядачам. Бажаю і Вам щоразу переживати стан радості та задоволення результатами діяльності.  respect