Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.05.05, 06:12

Головна » 2020 » Грудень » 19 » Квест-гра «Запалюємо зорі для святого Миколая»
Квест-гра «Запалюємо зорі для святого Миколая»

Свято Миколая – довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Усі діти довго й старанно готуються, аби показати, як люблять його, які вони слухняні й талановиті. 18 грудня молодші школярики нашого ліцею вирушили в цікаву подорож локаціями із чудотворною метою «Запалюємо зорі для святого Миколая». Масюк Марія, учениця 8 класу, сповістила усіх про наближення свята Миколая Чудотворця. Зірочки, семикласниці Причепа Богдана та Троян Марія, попросили допомоги у діточок і запропонували пограти у квест-гру. Завдання полягало у тому, щоб зібрати зірочки з чеснотами, якими повинна бути наділена вихована дитина, які вказали б шлях святому Миколаю. Кожен клас подорожував різноманітними локаціями, де виконували завдання і збирали зорі. Потрапивши до локації «Дитинство святого Миколая», де господарював Грицаюк Дмитро, учень 11 класу, діти переглянули мультфільм, провели бесіду і отримали свою зірочку.

У локації «Чортикова ущелина», де семикласниця Юхимчук Яна виконувала роль Антипка, діти відгадували загадки, грали у гру «Так чи Ні», розповідали, як вони допомагають вдома. Завітавши до локації «Джерело мудрості», де господинею була Хміль Марія Миколаївна, учні почули «Правила добра», доповнили прислів’я та приказки про добру людину, пограли в ігри «З якої це казки?» та «Якщо ти добра людина, то повинен…». Янголята Якобчук Ангеліна та Федорова Діана виготовляли з дітьми зірочки і проводили веселу руханку у своїй «Майстерні Янголів». Фінальною локацією була «Світлиця святого Миколая», де діти поділилися з іншими, які зорі вони зібрали, а також величали і прославляли Святого. За гарно виконані завдання, Пилипів Яна та Чиж Аліна, які виконували роль посланців від святого Миколая, подарували усім дітям подарунки.
  Вітаємо усіх зі святом Миколая Чудотворця! Нехай він принесе в Україну і в кожну домівку мир, добробут і процвітання.

Вараницька В.В., педагог-організатор

Переглядів: 420 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2