Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 07:26

Головна » 2022 » Лютий » 12 » Майстер-клас до Дня святого Валентина
Майстер-клас до Дня святого Валентина

З великим ентузіазмом, любов’ю і захопленням пройшов майстер-клас «Святкова валентинка – втіха для дитинки» у четвертокласників Пляшевського ліцею. Його підготувала і провела для учнів бібліотекар закладу Хміль Марія Миколаївна. Вона розповіла дітям про свято Валентина, історію його виникнення.
  Школярі із захопленням слухали історії, в яких розповідалося про велику силу любові. Ну і, звичайно, найзахопливіше було виготовлення самих валентинок. Кожен із учнів заздалегідь уже продумав: кому подарує такий чудовий сувенір. Хтось захотів слова любові і подаруночок вручити найріднішій людині – мамі, а хтось – татові. Хлопчики вирішили подарувати сердечка своїм однокласницям, а дівчата – своїм найкращим друзям.

Робота потребувала терплячості, наполегливості і старанності. І тут на допомогу кожному учневі приходила Марія Миколаївна. Вона не лише підказувала, як правильно виготовляти виріб, але й розказувала школярам про значення кожного елемента виробу та кольорів.
  Четвертокласники зрозуміли, що насолоду і задоволення можна отримати не лише від того, що подарували їм, але й від того, що дарують вони. Важливо тільки підібрати влучні хороші слова.

Пекарська О.А., класний керівник 4 класу

Переглядів: 334 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3