Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 13:19

Головна » 2021 » Листопад » 11 » Мандрівка школярів до Свято-Георгіївського монастиря
Мандрівка школярів до Свято-Георгіївського монастиря

Перед написанням переказу тексту з елементами опису пам'ятки історії та культури в публіцистичному стилі восьмикласниками Пляшевського ліцею вирушили у мандрівку до Свято-Георгіївського монастиря. Уважно слухали школярі розповідь Оксани Олександрівни Романюк про історію створення монастиря, побудову Юріївської церкви, про саркофаг - усипальницю церкви.

Словниковий запас школярів поповнили слова: іконостас, вівтар, фасад, саркофаг, еклектика, церква-пам'ять. Як глядачі, діти були здивовані, зачаровані. Ще раз переконалися, що це споруда дивовижної краси, ефектна й оригінальна.
  Юнаки та дівчата ще раз переконалися, що Юріївська церква - це шедевр високого національного мистецтва.

Світлана КОВАЛЬЧУК, вчителька української мови та літератури

Переглядів: 184 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3